• Solution-راهکار

راهکارهای شرکت شبکه امن برای بهینه سازی و ایجاد امنیت بیشتر در  سازمانها و ارگانها ، موسسات مالی و اعتباری ، بانکها و حتی شرکتهای خصوصی میباشد.

امنیت شبکه

امنیت در شبکه ها یکی از مهمترین نیازهای هر سازمان یا شرکتی میباشد. شرکت شبکه امن راهکارهای متفاوتی برای ایجاد امنیت بیشتر و رفع نیازهای مشتریان خود ارائه میدهد .
network_switch

سوییچینگ

سوئیچ برای اتصال دستگاهای مختلف از قبیل رایانه،مسیریاب،دوربین‌های مدار بسته و .... در شبکه‌های کابلی مورد استفاده واقع می‌شود.
VPN

ارتباطات راه دور

مفهوم کامل عصر ارتباطات با توجه به پیشرفتهای چشمگیر بشر در این حوزه ، به وضوح در ارتباطات روزمره انسان قابل مشاهده است .
مرکز عملیات امنیت

مرکز عملیات امنیت

مرکز عملیات امنیتی (SOC) اولین خط دفاعی در برابر حملات سایبری است. با شکل و مدل حملات جدید که هر روز و در تمام روزها در حال رخ دادن است ، اهمیت SOC چشمگیر خواهد بود.
application Security

Application Security

امکان دید بهتر در لایه Application ، کنترل و ایجاد محدودیت برای اجرای نرم افزارها و حفاظت از شبکه در برابر نرم افزار های مخرب را فراهم می آورد.
IPS

IPS

سیستم پیشگیری از نفوذ یک فناوری جلوگیری از تهدید است که جریان های ترافیک شبکه را برای شناسایی و جهت جلوگیری از سوء استفاده از آسیب پذیری ترافیکها را بررسی می کند.
security-director

Security Director

با استفاده از داشبورد های بصری و ویژگی های گزارش خود، شما را در مورد تهدیدات ، دستگاه های آسیب دیده ، برنامه های خطرناک و موارد دیگر مطلع و آگاه خواهد کرد.

Junos Space

پلتفرمی است که با برنامه های مدیریتی کار می کند تا مدیریت دستگاه های سوییچ ، مسیریاب و روتر و تجهیزات امنیتی (فایروال) های Juniper را ساده و خودکار کند.
SSL-Offloading

SSL Offloading

برای مقابله با بار اضافی رمزگذاری داده ها در سرور ، اکنون بسیاری از شبکه ها از SSL Offloading استفاده می کنند.این موضوع در مباحث امنیتی شبکه ها بسیار مهم میباشد